• Türkçe
 • English

  Tak ve şarj et… Volti GO’yu kullanmak işte bu kadar kolay. Her daim yanınızda taşıyabileceğiniz Volti GO ile elektrikli aracınızı yolunuzun üzerindeki bir restoranda, kafede veya evinizdeki herhangi uyumlu bir prizden şarj edebilirsiniz. Standartlara uygun bir elektrik prizi Volti GO’nun güvenle çalışması için yeterli.*

  Volti GO’nun bir ucunu arabanızın şarj soketine, diğer ucunu ise uygun bir prize takmanız yeterlidir. Volti GO otomatik olarak şarjı başlatır.

  Akıllı yazılımı sayesinde Volti GO, şarj esnasında şebekeden veya araçtan kaynaklanabilecek herhangi bir kesinti ya da arıza durumunda şarjı askıya alarak veya tamamen durdurarak sizi ve aracınızı korur. Arızanın düzelmesi durumunda şarja kaldığı yerden devam eder.

  Uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen Volti GO’nun PowerLED’li gösterge paneli sayesinde şarj durumunu takip edebilirsiniz.

  Kullanım esnasında ergonomik şarj tabancası rahat bir şekilde aracınıza takılır. Sağlam yapılı kontrol kutusu, darbelere, toza ve suya karşı dayanıklıdır. Volti GO, spiral kablosu ile kolayca taşınabilir ve fazla yer kaplamaz.

  Volti GO ile aracınızı ister ihtiyacınız kadar isterseniz de tam kapasiteyle 10-12 saatte şarj edebilirsiniz.**

  * Volti GO şarj cihazını yalnızca Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliğine uygun prizler ile kullanınız

  **Şarj süreleri araçtan araca değişiklik gösterebilir. Verilen değerler 22kW araç-içi şarj sistemi (OBC) ve 30 kWh batarya kapasitesi üzerinden hesaplanmıştır.
  Konuşmayı Aç
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhaba 👋🏼
  Sorularınız varsa Volti ekibi olarak yanıtlamaktan mutluluk duyarız 😊