• Türkçe
 • English

  Oteller, restoranlar, kafeler, otoparklar ve şarj istasyonu işletmecileri tarafından tercih edilen Volti STATION, ortak kullanıma uygun, OCPP 1.6 şarj noktası işletme protokolü ile çalışan tüm sistemlere entegre edilebilir endüstriyel bir şarj istasyonudur. Volti STATION Tip 2 şarj soketi sayesinde kullanıcıların şarj kabloları ile uyumludur.

  Şarj esnasında şarj kablosunu kilitleyerek güvenli bir şarj sağlar. Olası tüm arızalara karşı hazırlıklıdır. Arıza durumunda şarjı azaltarak veya tamamen keserek kullanıcıları korur. Arıza durumu ortadan kalktığında şarja devam eder. Volti STATION RFID, Wifi ve Ethernet teknolojilerine sahiptir.

  1 faz (maksimum 7.4 kW) ve 3 faz (maksimum 22 kW) güç seçenekleriyle üretilen Volti STATION çoklu kullanıma hitap etmektedir. 7.4 kW seçeneğinde *4-6 saatte tam dolum sağlarken 22 kW seçeneğinde ise *1-2 saat arasında şarj mümkündür. Kurulum yapılan yerin elektrik tesisatı alt yapısına göre şarj istasyonunun sağladığı güç 1 fazda kademeli olarak 7.4 kW’a kadar ve 3 fazda kademeli olarak 22 kW’a kadar ayarlanabilir.

  *Şarj süreleri araçtan araca değişiklik gösterebilir. Verilen değerler 22kW araç-içi şarj sistemi (OBC) ve 30 kWh batarya kapasitesi üzerinden hesaplanmıştır.

  Konuşmayı Aç
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhaba 👋🏼
  Sorularınız varsa Volti ekibi olarak yanıtlamaktan mutluluk duyarız 😊