• Türkçe
 • English

  Volti nedir?

  Volti bir E-Mobilite markasıdır. Başlıca amacı elektrikle hareketi destekleyen, çevreci ve yüksek teknoloji ürünleri içinde barındırmaktır.

  Volti şarj ürünleri, elektrikli araçların şarj ihtiyaçlarını gidermek için geliştirilmiştir. Bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik tasarlanmıştır. İhtiyacınıza göre size en uygun Volti ürününü seçebilirsiniz.

  Benzin İstasyonları, Özel Şirketler, Ofisler, Filolar, Oteller, Otoparklar, Alışveriş Merkezleri, Mağazalar, Restoranlar vb. Ortak Kullanım Alanları için: Bireysel ve Kurumsal Özel Kullanım Alanları için: Bireysel ev dışı kullanım için:
  Kullanıcıların kendi şarj kabloları ile araçlarını şarj etmelerine olanak sağlayan, ortak kullanıma yönelik, şirket çalışanları ve\ ve ya müşteriler için ayrılmış alanlarda kurulan şarj istasyonları. Kişisel kullanım için kendi şarj kablosunu üzerinde bulunduran sabit şarj istasyonu. Aracınızda sizinle seyahat edebilen portatif şarj cihazı.
  İhtiyacınız:
  Volti STATION – Çalışanlarınıza, müşterilerinize RFID kart veya mobil uygulama ile şarj izni verdiğiniz, ortak kullanıma uygun şarj istasyonu.
  İhtiyacınız:
  Volti HOME – Evinizde ya da iş yerinizde özel kullanıma uygun şarj istasyonu.
  İhtiyacınız:
  Volti GO – Enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her noktada, tak-kullan şeklinde çalışan şarj cihazı.
  Konuşmayı Aç
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhaba 👋🏼
  Sorularınız varsa Volti ekibi olarak yanıtlamaktan mutluluk duyarız 😊