• Türkçe
 • English

  Volti, bir SERTPLAS markasıdır.

  Dünyaca ünlü pek çok otomotiv firmasına aydınlatmadan kabloya, konnektörlerden araç gövde parçalarına, hava hortumları ve fren kaplinlerine kadar geniş ürün yelpazesinde ana tedarik hizmeti veren SERTPLAS, kurduğu AR-GE merkezi ile gömülü yazılım içeren yüksek teknoloji ürünlerini % 100 yerli olarak üretmektedir.

  1955 yılından bu yana otomotiv sanayi sektöründe faaliyet gösteren SERTPLAS, taşıdığı ulusal ve uluslararası kalite belgeleriyle üretiminin yüzde 83’ünü başta Avrupa ülkeleri olmak üzere beş kıtaya ihraç etmektedir.

  SERTPLAS, elektrik ve elektronik alanındaki yarım asırlık tecrübesini günümüzün yaygınlaşan ve çok yakın gelecekte de adını sıklıkla duyacağımız elektrikli araç teknolojilerinde kullanmaya başlayarak kendi markası Volti’yi piyasaya çıkarmıştır.

  SERTPLAS, 2021 yılının ilk çeyreğinde Volti markasının ilk ürünü olan, tasarımından üretimine kadar Türk mühendisler tarafından geliştirilen elektrikli araçlar için şarj cihazı ve istasyonunu kullanıma sunmuştur.

  Volti, ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürecek ve elektrikli araç teknolojileri alanında varlığını güçlendirmeye devam edecektir.

  Detaylı bilgi için www.sertplas.com.tr

  Konuşmayı Aç
  WhatsApp Destek Hattı
  Merhaba 👋🏼
  Sorularınız varsa Volti ekibi olarak yanıtlamaktan mutluluk duyarız 😊